Головна / РИБАЛЬЧЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ

РИБАЛЬЧЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ

– поліграфолог

– член Координаційної Ради Колегії 2013-2020

– Голова Колегії поліграфологів України 2021

– дійсне членство в Колегії поліграфологів України (сертифікат №0002)

 

м. Київ

ryb_ko66@meta.ua

Починав працювати на посаді штатного фахівця-поліграфолога в великому українському Банку з 2005р. Спеціалізований центр професійно-психологічної підготовки персоналу служб безпеки комерційних структур “Альфа-Щит” (м.Київ), Підготовка фахівця в області опитування з використанням поліграфа – 09.07.2010г. Надалі, протягом всієї кар’єри, проходив різні курси підвищення кваліфікації і брав участь в науково-практичних конференціях по поліграфу, в таких як:
– Краснодарський ГТУ, «Актуальні проблеми спеціальних психофізіологічних досліджень і перспектива їх використання в боротьбі зі злочинністю та підборі кадрів», 2008р.
– У Московському державному університеті ім. Шолохова М.А. за програмою «Методика інструментальної детекції брехні, методика питань порівняння», 2013р .;
– Американський міжнародний інститут поліграфологів АРА Чака Слапскі, навчальна програма «Емпірично підтверджені методики зон порівняння», як в Москві, так і в Києві, в 2013р. і в 2016р.
– Бакстер Скул (Грег Адамс, учень Бакстера), в Болгарії, м.Софія, 2014р.

Досвід роботи: З першого дня заснування ТОВ «Кадрової Безпеки», директор. У період з 2005 року по поточний день перевірив понад 5.000 осіб, з них:
– за типом розслідування – близько 1.000, в тому числі кримінальних,
– інші за типами перевірок – перед працевлаштуванням і планові.

Робота в галузі: Володіє всіма методиками проведення перевірок, є свої учні, авторські тестові і методичні напрацювання, самостійно випустив збірники публікацій для початківців і практикуючих поліграфологів, є співавтором монографії вченого колективу, брав активну участь в розробці законопроекту про використання поліграфа в Україні, є співзасновником «Колегії поліграфологів України ».