Головна / Анонси заходів / Презентація нової професійної літератури для поліграфологів

Презентація нової професійної літератури для поліграфологів

 

*Тільки для поліграфологів

Шановні колеги, запрошуємо Вас відвідати презентацію нової професійної літератури для поліграфологів. Запланована презентація наступних методичних рекомендацій:
«Особливості проведення передтестової бесіди в дослідженнях із застосуванням поліграфа»;
«Технологія застосування тестових форматів Utah CQT в поліграфологічних дослідженнях».

Авторський колектив: Віталій Шаповалов, Діана Алєксєєва-Процюк.

Мета заходу: коротко ознайомити читачів зі змістом публікацій та надати рекомендації щодо використання певних розділів та довідкової інформації у повсякденній практиці поліграфолога.

В ході заходу літературу можливо буде придбати зі знижкою 20%, також планується розіграш декількох примірників серед учасників. Кошти з продажу літератури підуть на подальшу роботу з публікаціями та розвиток Колегії поліграфологів України.

Участь у заході безкоштовна та передбачена тільки для поліграфологів та науковців, які займаються дослідженнями у галузі поліграфології.

Для прийняття участі у презентації, обов’язково необхідно заповнити Google Форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfMlCUXu8–uxF9BAHaIGObIm-LGzGBMEbJaU_Cp_Y5JlHHgg/viewform?vc=0&c=0&w=1. Після заповнення Google Форми, учаснику буде надіслано підтвердження про участь та інформація про місце проведення.

*У зв’язку з тим, що захід пов’язаний з презентацією спеціальної професійної літератури, організатори залишають за собою право відмовити в участі за власним розсудом.

Керівник та ведучій заходу: Віталій Шаповалов

Модератор: Олеся Гончарова

+380 (98) 198 86 88
kp.ua.40a@gmail.com