Головна / КНЯЗЄВ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ

КНЯЗЄВ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ

– голова Громадського об’єднання «Полиграфолог»

– поліграфолог

– почесне членство в Колегії поліграфологів України

Республіка Білорусь, м. Мінськ

У 1985-2009 рр. проходив службу в органах внутрішніх справ на різних посадах: міліціонером, міліціонер ОМОН (м. Мінськ), оперуповноважений, старший оперуповноважений карного розшуку (в РВВС м. Мінськ), заступник начальника карного розшуку (в РВВС м. Мінськ), старший оперуповноважений з особливо важливих справ відділу розкриття вбивств Головного управління карного розшуку МВС РБ, начальник відділу психолого-технічного забезпечення розкриття злочинів (МВС РБ), заступник начальника управління-начальник відділу (МВС РБ).

Детекцією брехні (поліграф, детектор брехні) займається з 2001 року.
У 2001 р. – курси підготовки поліграфологів на базі ГУВС Краснодарського краю;
У 2002 р. – курси підготовки поліграфологів на базі Академії МВС РБ;
У 2004 р. – перепідготовка опер.працівників, що навчались на право проведення опитування з використанням поліграфа в Академії МВС РБ;
У 2007-2008 рр. – перепідготовка з присвоєнням кваліфікації «Спеціаліст з психофізіологочних досліджень» в Академії МВС РБ.

У 2013-2014 рр. проходив курси підвищення кваліфікації на базі МГГУ ім. М.О. Шолохова (Москва), що проводились за участю провідних американських поліграфологів, Чака Слапскі та Натана Гордона.

Автор книг:
Князев В. Детектор лжи. На страже истины : Учеб. пособие / Владимир Князев. — 2-е изд., перераб. и доп. — Киев : Освита Украины, 2017. — 406 с.; с ил.
Князев В., Варламов Г. Полиграф и его практическое применение. Принт-Центр, 2012. — 859 с.