Головна / ДЕГТЯРЬОВ АНАТОЛІЙ СЕРГІЙОВИЧ

ДЕГТЯРЬОВ АНАТОЛІЙ СЕРГІЙОВИЧ

– поліграфолог, психолог

– дійсне членство в Колегії поліграфологів України (сертифікат №0029)

м. Київ

uranium77@yandex.ua

Освіта:

1. «Харківський інститут танкових військ», «бакалавр» спеціальність інженерна механіка, 1998 рік.

2. «Міжрегіональна Академія управління персоналом» «спеціаліст» спеціальність Психологія, 2014 рік.

3. «Міжрегіональна Академія управління персоналом» кафедра медичної психології та психокорекції кваліфікація психолог – профайлер, 2014 рік.

4. «Українське Бюро психофізіологічних досліджень та безпеки», Центр курсової підготовки, навчальний курс «Застосування поліграфа при проведенні розслідувань та роботи з кадрами», 2015 рік.

Курси:

1. Військовий гуманітарний інститут НАОУ спеціалізація практична психологія, організація виховної роботи в підрозділах, 2000рік.

2. Національний університет оборони України імені Івана Черняховського курси підвищення кваліфікації і професійного рівня, 2013 рік.

3. «Українське Бюро психофізіологічних досліджень та безпеки», Центр курсової підготовки, навчальний курс « Психологічна оцінка вірогідності інформації, що повідомляється на основі вербальних і невербальних критеріїв», 2016 рік.

4. «Українське Бюро психофізіологічних досліджень та безпеки», Центр курсової підготовки, навчальний курс «Психологічний аналіз мови та поведінки при проведенні службових розслідувань», 2016 рік.

5. Учасник курсу підвищення кваліфікації поліграфологів в загальному обсязі 16 годин “Колегія поліграфологів України”, 2017 рік.

6. Національна академія Служби безпеки України, навчання за програмою підвищення кваліфікації фахівців з поліграфних досліджень (для психологів підрозділів кадрового забезпечення),  2018 рік.

7. Пройшов навчання на Міжнародному навчально-методичному семінарі “Ефективні техніки інтерв’ю (допиту) і тестування на поліграфі у кадровій роботі розкритті і злочинів”. Лектор – президент Міжнародного співтовариства поліграфологів (скор. – ISOPE, США) Натан Дж. Гордон. м. Київ 25-26.05.2019.

 

Конференції:

1. Учасник III Міжнародної науково-практичної конференції «Використання поліграфа у правоохоронній діяльності: проблеми і перспективи», 2015 рік.

2. Учасник третій Всеукраїнської Науково-практичної конференції поліграфологів за темою « Дослідження з використанням поліграфа в Україні : розвиток галузі та особливості становлення професії «Поліграфолог», 2017 рік.