Головна / ДАНИЛОВ В’ЯЧЕСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ

ДАНИЛОВ В’ЯЧЕСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ

– з 1990 по 2017 психофізіолог, поліграфолог на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС)

– почесне членство в Колегії поліграфологів України

м. Київ

Народився 13 червня 1942 року. Уродженець міста Новоросійськ, Краснодарського краю. Середню школу закінчив у місті Мурманськ у 1960 році, в тому ж році вступив на педіатричний факультет Горьковського медичного інституту, який закінчив у 1967 році.

Трудову діяльність розпочав у 1961 році (санітар, медичний брат, виїзний лікар швидкої допомоги). З 1967 по 1990 роки працював лікарем в лікарнях Іркутської області (нейрохірургія, психіатрія).

У 1990 році був направлений на Чорнобильську АЕС, де працював фізіологом і психофізіології в Лабораторії психофізіологічного забезпечення, а потім Головним фахівцем Групи Управління проектом безпечного конфайменту. Є одним з авторів Концептуального проекту Реабілітаційного Центру для медико-біологічного супроводу робіт з перетворення об’єкта “Укриття” (Саркофаг) в безпечний стан. У 2007 році пройшов навчання за програмою підготовки поліграфологів в Московському центрі “Аеропаг” (викладач: Андрій Юрійович Молчанов, поліграф “Поларг”).

Займався впровадженням фізичного захисту для впровадження психофізіологічних методик (САУНД – ЧАЕС, методика оцінки актуального психофізіологічного стану і типу особистості по Юнгу за результатами аналізу мови).